Slovak Typing Speed Test...
Wednesday, 31 May, 2023, Time : 9:10 PM


ako aspoň riadenie môj bol doteraz seba som spoločnosť vlastne systém môj hlavne stále pocit zároveň dostal všetci dal ktorý čo pol pre bol ako ako ktorý byť môžeme doteraz niektoré predtým napríklad riadenie však nie zároveň bolo ale systém skutočne stále pretože obdobie nemal sme ich čo znamená nikdy alebo napríklad bol môže len hlavne percent bola som pri niekoľko sme pri medzi spoločnosť ktoré niektoré sme veľmi doteraz percent samozrejme nemal aby aspoň sme doteraz aspoň sme bola percent dal väčšinou systém vysoké človeka ktorej veľmi by dostal však väčšinou tak nikdy pre medzi alebo ktoré keď však napríklad ona svet musel tak svet ale tak musel pre sme ešte dal len vysoké bolo stále dal skupiny byť ktorý ešte hlavne pre všetci bola spoločnosť som pocit domáce domáce tak ich ľudí si nemal bol pretože nie hlavne jeho samozrejme ako pocit ľudí seba zároveň ktorej pocit ako žena že ktorý napríklad znamená bolo toho jeho vlastne pretože musel človeka ktorý ale medzi sme bola človeka ako pri však sme povedal niekoľko vôbec len informácie aspoň doteraz videl sme môžeme ktoré ľudí ktorý informácie žena mnou že obdobie eur skupiny som stále mnou spoločnosť napríklad seba vlastne žena svet dobre toho aby aby ako ktorá eur stále dobre sme samozrejme nemal seba povedal dobre všetci väčšinou pocit spoločnosť ona zároveň predtým len niekoľko vôbec skupiny vysoké pretože však samozrejme eur dobre alebo riadenie tak môj spoločnosť môže veľmi ona ktorý všetci bolo ako mnou alebo mnou mnou povedal nie bolo vôbec môže žena stále podľa videl nemal riadenie skutočne vôbec percent musel jeho systém ktorý môže musel ktorej nikdy podľa čo ešte ktorá jeho domáce percent systém nie systém vysoké všetci môžeme znamená pol predtým veľmi nie toho som niektoré ich niektoré skupiny pre riadenie podľa dobre predtým niekoľko samozrejme ktorá ktorá bol byť že obdobie ešte ona čo informácie podľa povedal samozrejme byť toho aspoň eur len čo seba sme seba povedal ona dostal znamená podľa videl som nemal väčšinou že vôbec pre jeho skutočne ktorý bolo skupiny môj nie čo pol dostal ľudí musel môžeme môže byť niektoré informácie riadenie informácie skutočne ktorá eur človeka väčšinou ale môže hlavne skutočne ešte podľa obdobie povedal pri domáce aby medzi znamená predtým ako pretože ich môžeme pol videl niekoľko tak toho ľudí ktorej jeho vysoké eur vysoké toho nikdy medzi aby môj žena svet bola skutočne môj všetci vôbec domáce ktorej keď dal predtým obdobie alebo bola zároveň keď môžeme videl že veľmi skupiny keď ale mnou domáce obdobie ktorý ktoré veľmi zároveň ktorý doteraz len svet sme keď pol však aspoň pretože pol vlastne byť že niektoré ako niekoľko ktoré percent človeka bol pocit ale pri väčšinou žena medzi videl ich keď hlavne ktorá ktorý ako dobre ona vlastne napríklad dal pri ktorej ktoré nikdy znamená ako vlastne informácie ľudí ich nikdy aby svet dostal alebo ešte človeka dostal

Type the underline word and hit SPACE
Time : 180s WPM : 0 Accuracy : 0 %
Type with custom text

Randomize  
Copy any news of your choice from any online newspaper website and paste it in the custom box and submit. Then you can practice typing with this script. Check the Randomize checkbox and your pasted words will appear randomly. And if you do not give a tick mark, it will be written exactly.
1 Minute Slovak typing test
2 Minute Slovak typing test
3 Minute Slovak typing test
5 Minute Slovak typing test
10 Minute Slovak typing test
15 Minute Slovak typing test
20 Minute Slovak typing test
25 Minute Slovak typing test
30 Minute Slovak typing test
60 Minute Slovak typing test

How are the Slovak words from the test picked?

We have decided to use 1,500 most common words from the Slovak language. You can type in your own Slovak words or Slovak article if you want. We have put these options in Custom Slovak Text for you. You can think of it as a touch of email flavour to make the typing Slovak test a bit more interesting. The Slovak typing speed test focuses on typing itself, thus words appear randomly. Reading full sentences may influence your Slovak typing speed.


How many Slovak words can you type per minute?

The average person types between 38 and 40 Slovak words per minute (WPM), what Slovak translates into between 190 and 200 characters per minute (CPM). However, professional typists type a lot faster — on average between 65 and 75 WPM Slovak word.

Why Slovak typing speed matters?

The faster you can Slovak type, the faster you will be able to communicate with others on Slovak language. You will be able to save a ton of time on any kind of work that requires Slovak typing. At first, it will be a couple of extra minutes that you won’t really notice. Over time, the minutes will change to the hours you can only do in other own activities.


What is the average Slovak typing speed?

An average professional Slovak typist types usually in speed of 65 to 75 WPM on Slovak language. More advanced positions require 80 to 95 Slovak word for Slovak language. There are also some advanced Slovak typists work that requires speeds above 120 WPM Slovak language.

Unicode Special Character - any time any where

☺ = Alt + 1
☻ = Alt + 2
♥ = Alt + 3
♦ = Alt + 4
♣ = Alt + 5
♠ = Alt + 6
• = Alt + 7
◘ = Alt + 8
○ = Alt + 9
◙ = Alt + 10
♂ = Alt + 11
♀ = Alt + 12
♪ = Alt + 13
♫ = Alt + 14
☼ = Alt + 15
► = Alt + 16
◄ = Alt + 17
↕ = Alt + 18
‼ = Alt + 19
¶ = Alt + 20
§ = Alt + 21
▬ = Alt + 22
↨ = Alt + 23
↑ = Alt + 24
↓ = Alt + 25
→ = Alt + 26
← = Alt + 27
∟ = Alt + 28
↔ = Alt + 29
▲ = Alt + 30
▼ = Alt + 31
⌂ = Alt + 127
¢ = Alt + 155
£ = Alt + 156
¥ = Alt + 157
₧ = Alt + 158
ƒ = Alt + 159
¿ = Alt + 168
⌐ = Alt + 169
¬ = Alt + 170
½ = Alt + 171
¼ = Alt + 172
¡ = Alt + 173
« = Alt + 174
» = Alt + 175
α = Alt + 224
ß = Alt + 225
Γ = Alt + 226
π = Alt + 227
Σ = Alt + 228
σ = Alt + 229
µ = Alt + 230
τ = Alt + 231
Φ = Alt + 232
Θ = Alt + 233
Ω = Alt + 234
δ = Alt + 235
∞ = Alt + 236
φ = Alt + 237
ε = Alt + 238
∩ = Alt + 239
≡ = Alt + 240
± = Alt + 241
≥ = Alt + 242
≤ = Alt + 243
⌠ = Alt + 244
⌡ = Alt + 245
÷ = Alt + 246
≈ = Alt + 247
° = Alt + 248
∙ = Alt + 249
· = Alt + 250
√ = Alt + 251
ⁿ = Alt + 252
² = Alt + 253

Translation tools...

Privacy Policy   GDPR Policy   Terms & Conditions   Contact Us